HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Temiz, hijyenik, güvenli ve verimli doğal dünya anahtarıyız.

Rıfat AVCI
Onursal Başkan
1991

WILCO GROUP, köklü bir işletmedir.

1991 yılında temelleri atılan WILCO, bugün 81 il ve 14.000 nokta da hizmet veriyor. Bu açıdan Türkiye’nin en geniş hizmet ağına sahip olan sektöründeki lider kuruluştur. 

Ağırlıklı olarak temizlik ve hijyen endüstrisinde faaliyet gösteren WILCO GROUP, kalite standartlarının artması konusunda, sektöre öncülük etmektedir. Dünyadaki yeni trendleri ülkemize taşıyan WILCO, ofis temizliği, toplu taşıma araçları temizliği, alışveriş merkezi temizliği, hastane temizliği ve hijyeni, okul temizliği, katı atıkların toplanması, geri dönüştürülmesinin sağlanması ve açık alanların genel temizliği konusunda kurumsal güçlü bir grup şirketidir. Ve sorumluluklarımızı biliyor, işimizi de ilk günden bugüne titizlikle yapıyoruz. Yüksek hizmet kalitemizi sürekli koruyoruz. Araştırma ve geliştirmeye yatırımlar yaparak ülkemizi, dünyamızı koruyan sosyal sorumluluk projelerine de öncülük ediyoruz.

İşte bütün bu nedenlerle, ülkemizin köklü yerli yatırımları ve global yatırımları ile aynı sorumluluk kalitesinde ve aynı kurumsal evrende iş birliği, iş ortaklığı kuruyoruz. 

WILCO GROUP olarak bizlere duyulan güveni daima saygınlıkla koruyoruz. Bu doğal ve temiz dünya hepimizin ve geleceğimizindir. Biz buradayız, yanınızdayız.