Dezenfekte Ürünleri ve Hizmeti

Dezenfekte Ürünleri ve Hizmeti

Dezenfekte Ürünleri ve Hizmeti …

DEZENFEKTE ÜRÜNLERİ
Dezenfektasyon hizmetlerinde, Cansız objeler üzerindeki mikroorganizmaları öldürmek için kullanılan kimyasal madde, patojenik etkenleri öldürücü etki yapan madde, cansız ortamdaki bakteri endosporları dışında kalan patojen mikroorganizmaların öldürülmesi veya üremelerinin durdurulması işlemidir. Bu amaçla hastalık etkenlerini yok ederek, Canlı için kullanılmayan ancak, aygıt ve malzemeler için kullanılan, mikropları öldüren kimyasal maddelerle sizin için sağlıklı, mikropsuz ve hijyenik ortam sağlarız.
 
Ameliyathane, yoğun bakım, laboratuvar, ofis, ev, banka, işyeri v.b. gibi tüm alanlarda el dezenfektanı , ayrıca yer ve yüzey dezenfeksiyonunda kullanılır.Silme veya dezenfeksiyon makinaları ile kullanılabilir.

Ürün Özellikleri;
Konsantre bir ürün olmayıp, direk kullanım içindir.
Alkol içermeyen yapısıyla kokusuz bir özelliğe sahiptir. Sadece el için geçerli olan alkol bazlı ürünler ile mukayese etmeyiniz. Ürünümüz çok amaçlı kullanıma uygun antiseptik bir üründür. .( Alkol içerisinde bulunmadığı için el dışında mikrobun olabileceği ve oluşabileceği tüm alanlarda kullanılabilir.)
Kokusuz olduğu için personel ve hastaların varlığında rahatlıkla kullanılabilir.
Tek adımda temizlik ve dezenfeksiyon yapar.


T.C. Sağlık Bakanlığı’ndan alınan 14.05.2013 tarih ve 2013/107 sayılı biyosidal ruhsatına sahiptir.
Ürün siparişi için 0212 590 99 65 numaralı hattımızdan hafta içi saat 09:00-17:30 saatleri arasında sipariş verebilirsiniz.
Ödemeleriniz banka havalesi ile yapılmaktadır. İstenirse firmamız adresinden nakit  veya kredi kartı ile satın alınıp yerinde ödeme işlemleriniz gerçekleştirilebilmektedir.
Ürünlerimizin 5 ve 20 LT’lik bidonlar halinde satışı yapılmaktadır.
Ürünlerimiz Milli Eğitim Bakanlığı bilgisi ve yasal izni ile meslek liselerimizde üretilmektedir.
 
Uygulama Hizmeti:
– Türkiye’nin 81 ilinin genelinde, böcek, kemirgen ilaçlama ve dezenfektan uygulaması hizmeti veren kurumsal bir şirketiz.
Referanslarımız arasında Özel ve kamu bankaları, adliyeler, cezaevleri, Milli eğitime bağlı okullar, şehirler arası ve özel halk otobüsleri, Spor bakanlığına bağlı spor salonları, özel ve resmi işyerleri, ev dezenfektan  hizmetlerimiz mevcuttur.


İlaçlama ve dezenfektan çalışmalarında, insan, hayvan ve doğaya zararsız, buna karşılık böcek ve kemirgenlere karşı mücadelede kesin sonuç veren, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık Bakanlığı onaylı  ilaçlar kullanmaktayız.


Wilco Group olarak, insan, hayvan ve çevre sağlığı konusunda, oldukça önemli bulunan bakteri , mikrop v.b. mikroorganizmalar ile mücadelede, çağdaş, garantili ve ekonomik fiyat prensiplerimiz yanında, uygun ilaç ve ekipman kullanımı konusunda, uzman kadromuzla yerine getirmekteyiz.
Şirketimiz, ilaçlama faaliyetlerini dünya ölçeğinde 7/24 kesintisiz olarak sürdürmekte olup, 0212 590 99 65 numaralı iletişim hattımızdan hafta içi saat 09:00-17:30 saatleri arasında randevu oluşturabilir, fiyat alabilir ,her türlü bilgi ve destek alabilirsiniz.


Wilco Group olarak, Korona (Corona) Virüsü’ne karşı dezenfeksiyon uygulamaları yapmaktayız. En iyi kalite ilaçları kullanmakta, ortamda bulunan virüs, bakteri, mantar vb. tüm mikroorganizmalara karşı etkili, Sağlık Bakanlığı onaylı biyosidal ürünler kullanmaktayız. Korona ilaçlama, düzenli olarak yapıldığında ortamda oluşabilecek virüsleri yok ederek, hastalık oluşumunu önlemek için alınması gereken önlemlerin başında gelmekte. Bu ilaçlama uygulamalarının ise profesyonel firmalar tarafından yapılması ve en doğru yöntemler kullanılarak, çevreye en az zarar verecek şekilde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bilinçsiz yapılan uygulamalar ve kalite belgeleri olmayan ilaçların kullanımı yarardan çok, size ve çevrenizdekilere zarar verebilmektedir.


Ürünümüzü  Kullanan ve Uygulayan Bazı Sektörler;
Özel Ve Kamu bankaları, adliyeler, cezaevleri, Milli eğitime bağlı okullar, şehirler arası ve özel halk otobüsleri, Spor bakanlığına bağlı spor salonları, özel ve resmi işyerleri, ev ve konutlar, Özel ve devlet okulları, fabrikalar, oteller, AVM’lerde dezenfektan  hizmetlerimiz mevcuttur.


Sizde dezenfekte ürünümüzden satın almak veya uygulatmak isterseniz bize iletişim hatlarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.
İletişim Hattımız :+90 (212) 590 99 65
E-Posta: info@wilcotr.com​