Dış Cephe Temizliği

Dış Cephe Temizliği

Dış Cephe Temizliği …

Dış cephe cam temizliği konusunda tecrübe ve birikim ile dış cephe cam temizlik işiniz için uzman ekiplerimizle hazırız. 

Önceliğimiz personelimizin güvenliğini ön planda tutarak, İSG ( İş Sağlığı Güvenliği ) yasasına uygun sertifikalı personellerimizle, kaliteli hizmet anlayışı ile dış cephe cam temizlik hizmetini güven içinde size sunarız.

Dış cephe temizlikleri yapılırken metal ve cam yüzeyler birbirinden farklı değerlendirilmeli ve iki yüzeyinde temizlik kimyasalı kendine münhasır olmalıdır.

Dış cephe temizliği işlerinde gerek cam, gerek metal temizlemelerinde kullanılan kimyasallar kesinlikle TSE belgesine sahip yüzeye daha önce test edilmiş uygun ürünlerden seçilmelidir. Zira yanlış kullanılan kimyasallar, dış cephe cam temizliği hizmeti etkin ve kalıcı çözümden çok, cepheye zarar veren bir hizmetten öteye gitmez, aksine korozyonu hızlandırır. Yapılan araştırmalar ve tecrübelerimiz doğrultusunda, dış cephe cam temizliği yılda en az iki kez yapılmalı ve binanızı korozyona karşı korumalıdır.
 
 
 
Dış Cam Temizliği Hizmet Alanlarımız.
–  Banka şubelerin dış cam, tabela ve reklam panoların temizliği
–  Sepetli dış cephe temizliği, 
–  Asansörlü dış cephe temizliği 
–  Kule Plaza Rezidans dış cephe cam temizliği 
– Endüstriyel Dağcı Sistem Temizlik sistemleri
– Vinç, makaslı platform ve teleskopik saplar ile dış cam temizliği,