HAKKIMIZDA

Temizlik endüstrisinde çeyrek asırlık tecrübe

Wilco Group, çeyrek asırlık köklü bir yapı. Rıfat Avcı’nın kuruculuğunu yaptığı  Wilco, bugün 81 il ve 3500 noktada hizmet veriyor. Bu açıdan Türkiye’nin en geniş hizmet ağına sahip kurumlarından biri

Ağırlıklı olarak temizlik endüstrisinde faaliyet yürüten Wilco Group, kalite standartlarının artması konusunda, sektöre öncülük eden bir kurumdur. Bu konuda dünyadaki yeni trendleri ülkemize taşıyan Wilco, ofis temizliği, toplu taşım araçları temizliği, AVM temizliği, hastane temizliği, okul temizliği, katı atıkların toplanması ve açık alanların  genel temizliği konusunda dev global şirketlerle rekabet edecek seviyededir.

İşimizi ilk günden beri titizlikle yapıyoruz. Hizmet kalitemizi sürekli update etmeye ve daha yukarıya çekmeye çalışıyoruz. AR-GE’ye yatırım yapmaktan sakınmıyoruz. İşte bütün bu nedenlerle, Türkiye’nin en prestijli ve başarılı firmaları, Wilco ile çalışmayı tercih ediyor. Karsan, Otokar, Mercedes Benz, İETT, Ziraat Bankası ve Devlet Tiyatroları gibi kurumlar, Wilco Goup’dan hizmet alıyor.

Wilco Group, temizlik sektöründe büyümeyi ve bu alana yatırım yapmayı ilke edinmiş bir kurumdur. Yeni yatırımlarımızı da bu ilke doğrultusunda gerçekleşiyoruz.